„Pravidelně jsme promítání pořádali začátkem srpna, ale obrátilo se ne nás hodně lidí, že jsou většinou na dovolené a nikdy ho u nás nestihli. Proto jsme se rozhodli, že jim vyjdeme vstříc a letos jsme termín posunuli,“ informovala majitelka Pohostinství Na Střelnici Monika Zbránková.

Program:
čtvrtek 31. srpna - Přání k narozeninám
pátek 1. září - Střídavka
sobota 2. září - Princ Mamánek
neděle 3. září - Buď chlap!

Jako první čeká návštěvníky ve čtvrtek 31. srpna komedie Přání k narozeninám, ve které hrají Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Veronika Khek Kubařová či Tomáš Klus.

Milovníci humoru si přijdou na své také v pátek 1. září. Na plátně se bude promítat film Střídavka s Martinem Hofmannem, Kristínou Svarinskou a Jitkou Čvančarovou.

V sobotu 2. září si na své přijdou rodiny s dětmi, těšit se můžou na pohádku Princ Mamánek, kterého ztvárnil Jan Budař. Posledním snímkem Kinematografu bratří Čadíků bude v neděli 3. září dobrodružná komedie Buď chlap! v hlavní roli s Jakubem Prachařem, Terezou Ramba nebo Ondřejem Sokolem.

Všechny představení začnou po setmění kolem 20. hodiny, ale na sobotní promítání pro děti můžete dorazit už dříve. „Před promítáním budeme mít v areálu připravené ohniště, kde si můžou zájemci opéct špekáčky,“ doplnila Monika Zbránková.

Místa k sezení je v areálu je dost. „Z Městských kulturních zařízeních v Hranicích nám zapůjčí asi dvacet plastových židlí a někteří lidé si přinesou svoje křesílka nebo i deky,“ uvedla majitelka Pohostinství Na Střelnici.

Vstupné na všechny čtyři večery je dobrovolné, výtěžek opět poputuje na Konto Bariéry. „Letos, tak jako v předešlých letech, věnuje Kinematograf získané finanční prostředky na Konto Bariéry, pro které se v roce 2022 podařilo vybrat 1 300 000 korun. Od roku 1998 bylo díky Kinematografu celkem vybráno a nadacím věnováno přes 19 200 000 korun,“ sdělil na svých webových stránkách Kinematograf bratří Čadíků.

Promítat se nebude pouze za silného větru či velmi špatného počasí. 

close Program v Hranicích. info Zdroj: reprofoto zoom_in Program v Hranicích.