„V rámci expozice Olomouckého kraje jsme měli tradičně svůj výstavní stánek, kde se střídali zástupci Hranické rozvojové agentury, Města Hranice, Městského informačního centra Hranice, ale také zástupci polského partnera, kteří prezentovali projekt Na kole do minulosti Moravskou bránou a Dolinou Malej Panwi," uvedla Olga Vilímková z Hranické rozvojové agentury.
Mimo církevní turistiku se expozice zaměřila na relaxaci. Speciální prostor se tak vyhradil lázním kraje, v sobotu se prezentovaly i Lázně Teplice nad Bečvou. V „hranickém" stánku se prezentovaly tradiční regionální produkty se značkou MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt.
„První den veletrhu se u stánku zastavili představitelé Hranicka, včetně hranické starostky Radky Ondriášové, bělotínského starosty Eduarda Kavaly či starosty Špiček Vladimíra Zamazala.
„Především v pátek a sobotu navštívila náš stánek řada lidí, kteří měli o region skutečný zájem. Jednak o Cyklostezku Bečva a mlynářskou cyklotrasu, jednak o Hranickou propast," doplnila Olga Vilímková. Aktivity a propagace všech obcí regionu na veletrhu Regiontour 2013 se uskutečnily díky financování Olomouckého kraje.