Ta bude opět spojená s atraktivním průjezdem přibližně sto dvaceti historických vozidel a motocyklů vyrobených do roku 1939 v rámci patnáctého ročníku Helfštýnského okruhu s mezinárodní účastí.

Po celý den je v lázních připraven velmi pestrý a bohatý program, který začne o půl desáté dopoledne představením country skupiny Freďáci.

Odpoledne na ně naváže Pavel Novák se skupinou Family, kteří zahrají největší hity Pavla Nováka staršího. V odpoledních hodinách se představí i herečka Zlata Adamovská, která je tváří Lázní Teplice nad Bečvou.

Poté už začne velká přehlídka automobilových a motocyklových veteránů, která bude trvat přibližně dvě hodiny. Program na kolonádě u sanatoria Bečva zpestří i řada prodejních a osvětových stánků s občerstvením a suvenýry.

Nudit se nebudou ani děti, pro které je připravený skákací hrad, jízda na ponících nebo ukázky řízených leteckých a dalších modelů hranických modelářů.

Návštěvníci se dozvědí i něco o zdravém životním stylu, léčebných a relaxačních procedurách. Zájemci se budou moci například dozvědět více o stále populárnější metodě nazvané Nordic Walking, kterou si bude moci každý návštěvník vyzkoušet pod dohledem fyzioterapeutů a odborných zdravotníků.

Program Otevření lázeňské kolonády 2011

Program Otevření lázeňské kolonády 2011 v Teplicích nad Bečvou

Hranický deník|Propagujte i svojí stránku