Lákadlem pro veřejnost pak bude jistojistě nulové vstupné.

Na všechna představení se mohou návštěvníci těšit v Zámecké zahradě vždy od 18 hodin. Dvě netradiční vystoupení se ale uskuteční až od 20 hodin.

„Cyklus zahájí v neděli 2. července brněnský projekt Distant Bells, který vzdává hold fenomenální a legendární kapele Pink Floyd. Ve středu 5. července rozezní zahradu mladá energická rocková skupina FiHa. Neděle 9. července bude patřit Portless, což je kapela okolo známého zpěváka a zakladatele Support Lesbiens, Kryštofa Michala,“ informoval mluvčí města Petr Bakovský.

Dvě novinky

Další vystoupení však budou úplnou novinkou. Ve středu 12. července se uskuteční one man show s názvem Táta, ve které vystoupí slovenský herec a bavič Roman Pomajbo a předvede úspěšnou komedii o mužích a ženách.

Druhým speciálním bodem na programu bude (Ne)jen operní koncert ve středu 19. července.

„Jedná se o projekt mladého nadějného operního pěvce Ondřeje Slavičínského, který se s dalšími talentovanými lidmi snaží přiblížit operu a klasickou hudbu širší veřejnosti,“ sdělil mluvčí.

Večer rozezní tóny od Dvořáka, Smetany, Bacha nebo Mozarta.

Skvělé zakončení

Konec července přivítá Ivan Hlas Trio. V neděli 23. července se tak mohou návštěvníci těšit nejen na Ivana Hlase, ale i violoncellistu Jaroslava „Olina“ Nejezchleba a kytaristu Norbi Kovácse.