Právě Majda s Františkem totiž s vystoupeními jezdí doslova po celé republice a v sobotu 1. března zavítají i do Hranic. Dopolední vystoupení hostí od deseti hodin hranická sokolovna.

„Jedná se o vystoupení Magdaleny (Majdy) Reifové a skřítka Františka z Kouzelné školky. Magdalena Reifová patří v současné době k nejoblíbenějším umělcům hrajícím pro děti. Její představení jsou zážitkem nejen pro děti, ale i pro dospělé," uvedla Pavla Lovečková z agentury Pragokoncert, která akci pořádá.

V průběhu hodinového vystoupení se děti i jejich rodiče společně zazpívají řadu písniček, mohou se těšit také na vtipné vyprávění s historkami.

„Návštěvníci bývají z vystoupení nadšení, představení je založeno na přímé interakci s publikem. Na závěr si Majda s dětmi společně zatančí," prozradila očekávaný průběh akce Pavla Lovečková.

„Děti si představení skutečně užívají, je to pro ně většinou první příležitost, kdy vidí Františka na vlastní oči," doplnila.

Vstupenky na hranické představení jsou už nyní k dispozici v Turistickém informačním centru Hranice.

Vystoupení v Hranicích zapadá do celorepublikového turné, které Magdalena Reifová či Michal Nesvadba letos absolvují. Jen do 25. května je v plánu hned pětadvacet takových akcí.

Soutěž o vstupenky
Soutěž o vstupenky na představení najdete v pátek 14. února v Hranickém týdnu. Hraje se o 10 vstupenek a 5 CD Majda a kamarádi nejen ze školky