„Celý život jsem byla zvyklá pohybovat se mezi lidmi a už dlouho jsem přemýšlela, že bych chtěla rozjet seznamku trošku jinak. Potkala jsem se se Staňkou a nabídla jsem jí, ať se připojí," začíná povídat Marie Pastyříková.

„A já jsem toho využila. Znám spoustu lidí, kteří jsou sami a bojí se seznamovat, my jim to jen ulehčujeme," dodává Stanislava Šuterová.

„Nechtěly jsme seznamku, kde se lidé poznají přes počítač, ba naopak. Snažíme se s našimi klienty nejdřív popovídat a něco víc se o nich dozvědět. Oni nám vyplní dotazník s požadavky na partnera. Zároveň sami odpovídají na otázky o jejich zálibách," popisují dále ženy.

V momentě, kdy si myslí, že by si dva zájemci mohli rozumět, dají, po předchozím svolení, druhému číslo a pak už je jen na klientech, jak si dál poradí.

Zájemci o seznámení pochází nejen z Hranic, ale z Olomouce, Kroměříže, Valašského Meziříčí či Přerova.

„Máme přebytek mužů a chybí nám pro ně partnerky. Doufáme, že nějaké najdeme. Moc děkujeme těm, kteří se na nás obrátili. Tato práce nám přináší dobrý pocit, že jsme pomohli někomu najít štěstí a spokojenost," uzavírají dvě vitální ženy, kterým se ze všech klientů podařilo najít protějšek více než osmdesáti procentům.