Kamilu Šindelářovou v červnu porota na mistrovství České republiky vybrala do finálové dvanáctky soutěže Miss mažoretka, jejíž finále proběhlo o víkendu v Říčanech u Brna.

Finalistky se utkaly v sólovém vystoupení s hůlkou, volné disciplíně, módní přehlídce, hodnotil se i rozhovor s porotou.

S velkou podporou rodiny, ostatních mažoretek ze skupiny, jejíž je kapitánkou, i její vedoucí nakonec oslnila nejvíce a vybojovala titul Miss mažoretka 2013.

Kamila už má letos na svém kontě řadu dalších úspěchů.

V oblastním kole v Říčanech v kategorii sólo junior starší získala titul Mistr Moravy a Slezska, na mistrovství republiky v Ronově taktéž vyhrála. V kategorii duo senior, kde vystupuje s Martinou Novákovou, získala 5. místo na oblastním kole v Říčanech a na českém mistrovství se stala prvním vicemistrem.

Její skupina Šance vybojovala 1. místo v oblastním kole v Mohelnici, na Zemském finále Moravy a Slezska v Hranicích brala druhé místo a v republikovém finále skončila pátá.

„Celý večer mi utekl strašně rychle, ani jsem nestačila být nervózní. Moc jsem si to užila," pochlubila se Kamila Šindlerová.