Ten vypukne v sobotu 25. srpna ve 14 hodin v letním kině v Hranicích.

Jako první se na pódium představí formace Green Day revival, který zahraje ty nejlepší songy této americké kapely.

O čtvrt na čtyři pak vystoupí Warlock s metalovou frontmankou Doro.

Už o půl páté zahájí zvonem z pekla svůj set jeden z vrcholů festivalu, skvělý ostravský AC/DC revival.

Vzpomínkové setkání na události 21. srpna 1968 v Hranicích
Lidé si v hranickém parku připomněli srpen 1968

Dále se v hranickém letním kině představí na megascéně s velkým zvukem a světly pražský Within Temptation revival, který pak vystřídá nejtvrdší kapela festivalu Slayer revival.

Nejmodernější metal budou prezentovat plzeňští Nightwish revival, s neskutečně zvládnutými trojhlasy, díky tomu, že vystupují se dvěma zpěvačkami, které navíc podporují mužské backing vokály.

Pravé metalové peklo pak po o půl desáté rozpoutá berounský Metallica revival, po kterém zakončí festival skvělá show jihomoravského Iron Maiden revival.

„V areálu hranického letního kina budou připraveny kromě stánků s pivem Radegast, nealko-pivem a dalším bohatým občerstvením, stany a přístřešky proti případném dešti pro více než 700 návštěvníků. Předprodej vstupenek v ceně 250 korun je v Cestovní kanceláři BonTon na Masarykově náměstí v Hranicích,“ informoval pořadatel největšího hranického festivalu Václav Dreiseitl.

Předprodej končí v pátek 24. srpna v 17 hodin, vstupenky pak budou k mání na místě v den Rock Drey Festu, a to v sobotu 25. srpna. 

Hustopečské dny - kankán v podání místních zastupitelů.
Desmond i Kateřina Brožová zazáří na Hustopečských dnech