Svůj čas nyní dělí Denisa mezi studium, práci s dětmi, fotomodeling a občas také soutěže krásy. Jedním z jejích hlavních zájmů je ale aerobic. Ten ji také do světa miss přivedl.

„Aerobic jsem začala dělat závodně před deseti lety tady v Hranicích u Nadi Hořínové. Díky němu jsem se v roce 2008 dostala k soutěži Miss Aerobic Junior České a Slovenské republiky, kde jsem získala titul druhé Vicemiss a také Miss sympatie,“ popsala svůj první úspěch Denisa Biskupová.

„Poprvé jsem byla strašně nervózní, ale jak to na všech soutěžích bývá, postupně jsem získávala zkušenosti a tréma trochu opadávala. Hodně mi ale tehdy pomohlo, že na soutěž mě přijela podpořit většina známých a příbuzných,“ řekla dívka, která pak sbírala jeden úspěch za druhým.

V roce 2009 se Denisa dostala do semifinále Miss Junior, následující rok se pak stala nositelkou titulů Podhostýnská Miss Open a Miss Sympatie Znojmo Open.

Z lázní přímo královnou

„Úspěch v Podhostýnské Miss je jeden z titulů, kterých si vážím nejvíce. Soutěžila jsem totiž pouze díky propustce od doktora, který mne na jediný den uvolnil z třítýdenního pobytu v lázních,“ podotkla Denisa Biskupová.

Velikou oporou při všech soutěžích jsou jí oba rodiče. Bez nich se ale musela obejít v loňském roce, kdy se zúčastnila Miss Wellness České republiky, soutěže, která se točila hlavně kolem sportu a zdravého životního stylu. „

Konalo se to přes týden v Praze, rodiče museli být v práci, takže jsme zisk titulu oslavili až o víkendu, kdy jsem se vrátila domů,“ vyprávěla Denisa.

Shrábla, co mohla -:)

Posledním velkým úspěchem pak byla korunka Miss Haná, která se konala v Olomouci o uplynulém víkendu.

„Místní noviny pak o mně psaly, že jsem shrábla všechno, co jsem mohla. Stala jsem se totiž zároveň i Miss Sympatie a Miss Internet,“ dodala Biskupová.

Každá soutěž si vyžaduje důkladnou přípravu. Tvrdý trénink předchází zejména nácviku volné disciplíny.

„Ostatní věci jako chůze na podpatcích, mluvení do mikrofonu a komunikace před publikem už mi teď jsou skoro samy,“ řekla Denisa. Na soutěžích miss ji láká zejména získávání potřebných zkušeností. „Pokud se chcete věnovat fotomodelingu, potřebujete zkušenosti, kontakty, a také musíte umět dobře komunikovat s různými lidmi,“ vysvětlila.

Fotomodelingu se věnuje už od svých šestnácti let a už nyní má prestižní smlouvu s jednou z nejvýznamnějších českých agentur v tomto oboru. „

Díky ní jsem mohla fotit s takovými slavnými fotografy jako je například Ondřej Košík,“ uvedla.

I když tvrdí, že nemá žádný velký vzor, obdivuje například českou miss Jitku Válkovou za to, že si stále dokáže jít za svým a dělá to, co ji baví, tedy zpěv. „I já chodím na soutěže miss, ale to hlavní je pro mě stále aerobik,“ sdělila Denisa.

Chtěla by na Nový zéland a pomáhat postiženým

Aerobiku učí už několik let i malé děti, zároveň studuje nultý ročník Vysoké školy ekonomické v Praze a zbývá jí i čas na další koníčky. „Těmi jsou hlavně sport, ke kterému mě rodiče vedli už odmalička, dále cestování, a ráda si ve volné chvíli přečtu hezkou knížku,“ prozradila.

Mezi její sny patří podívat se na Nový Zéland nebo do Austrálie a v budoucnu by chtěla spolupracovat s některou z nadací, která pomáhá postiženým lidem.

„To je také důvod, proč jsem si dala přihlášku na studium speciální pedagogiky na Univerzitě Karlově,“ uzavřela novopečená Miss Haná.