Eva Šrámková z přerovské Taneční školy Libor a Eva Šrámkovi tentokrát zhodnotila módní nápaditost dvou žen a jednoho muže, kteří o uplynulém víkendu navštívili valentýnský ples v Horní Moštěnici.

Adéla Švédová

29 let, Přestavlky

Žena dobře vyřešila večerní oděv pro méně významné společenské události. Šaty s motivem vody ve výstřihu a štrasovými řetízky na zádech jsou samy o sobě pěkně dotaženy. Dáma šaty vkusně doplnila černou obuví se štrasem a perlovými doplňky. Dříve bylo nevhodné kombinovat perličky se štrasem, nyní však procházíme obdobím módy s bohatým zdobením, ve kterém je rozhodně možné výrazné doplňky takto kombinovat.

Rostislav Švéda

30 let, Přestavlky

Konzervativní tmavý oblek se velmi hodí na důležité společenské akce. I když cením snahu pána sladit hnědou barvu košile a obuvi, je nutno dodržet pravidlo, že pokud jsou kalhoty určité barvy, obuv i ponožky by pán měl mít ve stejné barvě, nebo ještě o odstín tmavší. Také bych zvážila kombinaci dvou základních barev - hnědé a černé, ze kterých se pak při odívání spíše vychází při doplňování jinými barvami.

Ladislava Baťová

18 let, Horní Moštěnice

Pěkné koktejlky doplněné lodičkami. Jako celek dáma působí spíše nenápadně. Nic mi na ní nevadí, ale animěnějak zvlášť neupoutala. Černé šaty bez složitého střihu přímo vybízí k nějakému „doladění“. Buď ve formě barevné kombinace (obuv, kabelka, barevná bižuterie, šál) nebo formou rafinovanějších šperků tak, aby více přitáhly naši pozornost.

Nevíte kam vyrazit na ples? Kalendář plesů najdete ZDE