Ten se konal v pátek 6. června na přerovském Výstavišti v rámci tradiční společenskokulturní akce nazvané Mosty, jejímž cílem je sblížit svět handicapovaných a zdravých osob.

Pořadatelům Mostů se každoročně daří zařadit do programu Hvězdného večera špičky českého šoubyznysu.

Tomu, že však přijede samotný Mistr Gott, se některým Přerovanům nechtělo ani věřit. Zvlášť teď, kdy se zpěvákovi rozrostla rodina.

„Zpívání je moje profese, proto domácí starosti musí jít stranou,“ vysvětlil krátce po svém vystoupení Gott.

„Jsem jeho obrovská fanynka. Když jsem se dověděla, že má v našem městě vystupovat, okamžitě jsem začala shánět vstupenky pro celou rodinu. Nepamatuji si, že by v Přerově někdy Karel zpíval. Z jeho vystoupení jsem nadšená,“ řekla jedna z tisíců návštěvníků Hvězdného večera Jana Zajícová.

Karel Gott byl posledním z umělců, kteří účinkovali na pátečním Hvězdném večeru.

Celý program moderovala a také několikrát zazpívala Gabriela Partyšová. Na podiu se ale objevila také trojice umělkyň hrajících na smyčcové nástroje s názvem Inflagranti, která rozproudila svým temperamentem dav posluchačů.

Zastoupení však měly také domácí soubory. Se svým tanečním uměním se pochlubila děvčata z Taneční školy Renáty Šnáblové a moderní gymnastiku předvedly zase dívky z přerovského Střediska volného času Atlas a Bios.

Tečku za nabitým programem udělal pestrobarevný ohňostroj. Mosty pak v areálu výstaviště pokračovaly druhý den, kdy se na podiu střídali umělci s klienty sociálních ústavů.