„O tomto víkendu slibují meteorologové kolem 21 stupňů, tedy téměř letní počasí. Vytáhněte kola, odrážedla, brusle, koloběžky, dobré tenisky, pokud fandíte spíše procházkám, nebo auta, pro ty, kdo třeba musí zvládnout ještě i nějakou tu práci a v obou dnech si sem přij(e)ďte vychutnat nejen spoustu dobrého jídla a pití, ale hlavně tu správnou velikonoční atmosféru,“ lákají organizátorky akce Velikonoce ve Stodole, Veronika Strnadlová a Radka Kunovská.

Na místě čeká návštěvníky menší trh s řemeslnými výrobky, malování na obličej, tvarování balónků, třpytivé tetování, tečkování, dílničky pro děti, stejně jako pohodová samoobslužná stezka.

Harrypotterování ve Stodole u Bečvy.
Stodola u Bečvy se proměnila v Bradavice. Kouzelný víkend nadchl návštěvníky

„A když tohle všechno absolvujete, u okénka Stodoly si můžete dát burgery a pozor – tentokrát i speciální dětské, první letošní zmrzlinu, velikonoční perníčky i perníky, které si můžete sami ozdobit a další dobroty,“ pokračovaly organizátorky.

Během neděle bude pak uvnitř na návštěvníky čekat krásný fotokoutek s jarní tematikou, kde si můžou udělat krásné a nejen rodinné fotky. Program se v obou dnech liší.

Vítání jara a Velikonoční jarmark v Hranicích, sobota 23. března 2024.
Vítání jara v Hranicích se líbilo, předčasně jej ale ukončil silný vítr a déšť

„Nač konkrétně se můžete těšit v sobotu a na co v neděli, to se dozvíte přímo na Facebooku Stodola u Bečvy, kde můžete i soutěžit o ceny, když se na akci vyfotíte z ‚pipinou Pepinou‘, tedy obří slepicí ze sena, která na celé Velikonoce bude ve Stodole dohlížet,“ doplnily s úsměvem Veronika Strnadlová a Radka Kunovská.

Po oba dny můžete do Stodoly u Bečvy zavítat od 10 do 17 hodin.