Když se sympatický vysokoškolák pohrouží do svých not, střídá jedna skladba druhou. Posluchači si vychutnávají hity i méně známé skladby od Beatles, Robbieho Williamse, Michaela Jacksona, ale třeba i Lucie Bílé.

„Chodíme sem pravidelně a v pátek hlavně kvůli pianu. Pan Novák hraje moc hezky. Nevím o tom, že by byl ještě někde jinde ve městě podobný podnik,“ zamyslela se jedna z návštěvnic kavárny Barbora Bartošová z Hranic.

V pátek měla s Robinem Novákem v Café baru na zámku premiérové vystoupení devatenáctiletá Julie Oravová.

„Úplná premiéra to pro mě dneska nebyla. Zpívám už patnáct let ve sboru u paní Taťány Jonasové,“ svěřila se slečna Julie, která svým zpěvem doprovází pana Robina již asi rok. Vystupují spolu na plesech a možná se z jejich společného projevu stane nová tradice i v Zámecké kavárně.

„Teď vám zazpívám dvě skladby, ke kterým Robin sám složil text i hudbu. Je pro mě velká čest s ním zpívat,“ promluvila slečna Julie v pátek večer k přítomným posluchačům.

„Atmosféra je tady moc příjemná a posluchači skvělí,“ pochválila je na závěr. Na sebe pak ještě prozradila, že je absolventkou hranického gymnázia a nyní se věnuje středoevropským studiím na vysoké škole.