Šibřinky
KDY: sobota 16. března od 20 hodin
KDE: Dům kultury a sportu, Jezernice
ZA KOLIK: 120 korun
PROČ PŘIJÍT: Na maškarní ples pro dospělé na téma Do oblak a ještěš dál můžete vyrazit v sobotu 16. března do Jezernice. K tanci a poslechu zahraje DJ David Král. Těšit se můžete na taneční vystoupení orientální skupiny El Zaffa, půlnoční kontrolu letenek, losování o hodnotné ceny a soutěž o tři nejlepší masky. Připraveno bude občerstvení od KRPŠ a myslicecké speciality od Mysliveckého spolku Mezihoří Jezernice. Na příchozí v maskách čeká welcome drink zdarma.

Hasičské šibřinky
KDY: sobota 16. března od 20 hodin
KDE: Sokolovna v Paršovicích
ZA KOLIK: 150 korun
PROČ PŘIJÍT: Nenechte si ují Hasičské šibřinky v Paršovicích, kde účast v maskách není povinná. K tanci a poslechu hraje skupina Marfol, připraveny budou zvěřinové speciality, těšit se můžete také na veselé vystoupení.

Společenský večírek ZŠ a MŠ Šromotovo
KDY: pátek 19. dubna od 20 hodin
KDE: Sokolovna, Hranice
ZA KOLIK: 200 korun
PROČ PŘIJÍT: Tradišní Společenský večírek SRPŠ Šromotovo se uskuteční v pátek 19. dubna v hranické Sokolovně. K tanci a poslechu zahraje Martin Láska a Band. Předprodej vstupenek je ve škole.

Maškarní karnevaly, bály a reje pro děti

Dětská merenda
KDY: sobota 16. března od 13.30 hodin
KDE: Zrcadlový sál, Hranice
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné
PROČ PŘIJÍT: Spolek žen Rouské ve spolupráci se 7. mechanizovanou brigádou Hranice pořádá oblíbenou dětskou merendu. Těšit se můžete a spoustu her, soutěží a zábavy. Připravena je volba Miss merendy, Mis porota a chybět nebude soutěž o nejlepší masku dospěláka. K tanci a poslechu zahraje DJ Dalis, vystoupí žáci ZUŠ Hranice, orientální tanečnice Zizi, medvěd Tedy a Petr Heryan. Bohaté občerstvení je zajištěno.

Podívejte se na Maškarní bál v Galerii M+M v roce 2020

Zdroj: DENÍK/Liba Mátlová

Také se u vás koná ples či maškarní karneval pro děti? Pozvánky nebo fotografie z plesu či dětského karnevalu s krátkou popiskou nám pošlete na e-mail: hranicky@denik.cz. Rádi se o ně podělíme s našimi čtenáři.

Stužkovací ples si užili v pátek večer studenti Oktávy A Gymnázia Jakuba Škody v Přerově.
Plesová sezona startuje, těšte se na zvěřinové speciality i vystoupení Hanáků!