Sokolský ples
KDY: sobota 2. března od 19.30 hodin
KDE: Sokolovna, Hranice
ZA KOLIK: v předprodeji 220 korun (Darka Mijoka), na místě 300 korun
PROČ PŘIJÍT: Tradiční Sokolský plesv maskách i bez nich se uskuteční první březnovou sobotu pod taktovkou T.J. Sokol Hranice. Pro maškarní nadšence je letošní téma Filmový festival. K tanci a poslechu bude hrát DJ Milan, připravená je bohatá tombola i občerstvení. Masky jsou samozřejmě vítány.

Rockový ples
KDY: sobota 2. března od 20 hodin
KDE: Kulturní dům, Soběchleby
ZA KOLIK: 150 korun
PROČ PŘIJÍT: Přijďte se pobavit na Rockový ples do Soběchleb. K tanci a poslechu zahraje skupina Chvíle napětí. Těšit se můžete na tombolu a bohaté občerstvení. Vstup je ve společenském oděvu.

Společenský večítek ZŠ 1. máje
KDY: v pátek 8. března od 19 hodin
KDE: Divadlo Stará střelnice, Hranice
ZA KOLIK: 150 korun + 100 korun místenka
PROČ PŘIJÍT: Tradiční Společenský večírek Základní školy 1. máje se uskuteční v pátek 8. března v Divadle Stará střelnice. K tanci i poslechu zahraje Martin Láska Band. Těšit se můžete na výborné jídlo, pěkné ceny a taneční vystoupení.

Školní ples ZŠ Struhlovsko
KDY: sobota 9. března od 19 hodin
KDE: Divadlo Stará střelnice, Hranice
ZA KOLIK: 100 korun + 100 korun místenka
PROČ PŘIJÍT: Školní ples ZŠ a MŠ Struhlovsko se chystá na sobotu 9. března v Divadle Stará střelnice. K tanci i poslechu zahraje kapela Sunset. Těšit se můžete na taneční vystoupení, zajímavou tombolu a večírkové menu a bohatý výběr nápojů. Předprodej vstupenek je v podatelně školy.

Šibřinky
KDY: sobota 16. března od 20 hodin
KDE: Dům kultury a sportu, Jezernice
ZA KOLIK: 120 korun
PROČ PŘIJÍT: Na maškarní ples pro dospělé na téma Do oblak a ještěš dál můžete vyrazit v sobotu 16. března do Jezernice. K tanci a poslechu zahraje DJ David Král. Těšit se můžete na taneční vystoupení orientální skupiny El Zaffa, půlnoční kontrolu letenek, losování o hodnotné ceny a soutěž o tři nejlepší masky. Připraveno bude občerstvení od KRPŠ a myslicecké speciality od Mysliveckého spolku Mezihoří Jezernice. Na příchozí v maskách čeká welcome drink zdarma.

Společenský večírek ZŠ a MŠ Šromotovo
KDY: pátek 19. dubna od 20 hodin
KDE: Sokolovna, Hranice
ZA KOLIK: 200 korun
PROČ PŘIJÍT: Tradišní Společenský večírek SRPŠ Šromotovo se uskuteční v pátek 19. dubna v hranické Sokolovně. K tanci a poslechu zahraje Martin Láska a Band. Předprodej vstupenek je ve škole.

Maškarní karnevaly, bály a reje pro děti

Dětský karneval
KDY: sobota 2. března od 15 hodin
KDE: Loděnice, Hranice
PROČ PŘIJÍT: Dětský karneval chystají také v sobotu 2. března na Loděnici v Hranících. Karnevalovým dnem provede Dj Martin. Děti si užijí odpoledne plné tance a zábavy. Chybět nebudou ani soutěže a karnevalové hry.

Dětský maškarní karneval
KDY: neděle 3. března od 14 do 17 hodin
KDE: Sokolovna, Hranice
ZA KOLIK: 70 korun děti, 70 korun dospělí
PROČ PŘIJÍT: Sokol Hranice pořádá tradiční dětský maškarní karneval. Zajištěn je pestrý program i občerstvení a bohatá tombola. Hraje DJ Humplík.

Dětská merenda
KDY: sobota 16. března od 13.30 hodin
KDE: Zrcadlový sál, Hranice
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné
PROČ PŘIJÍT: Spolek žen Rouské ve spolupráci se 7. mechanizovanou brigádou Hranice pořádá oblíbenou dětskou merendu. Těšit se můžete a spoustu her, soutěží a zábavy. Připravena je volba Miss merendy, Mis porota a chybět nebude soutěž o nejlepší masku dospěláka. K tanci a poslechu zahraje DJ Dalis, vystoupí žáci ZUŠ Hranice, orientální tanečnice Zizi, medvěd Tedy a Petr Heryan. Bohaté občerstvení je zajištěno.

Podívejte se na Maškarní bál v Galerii M+M v roce 2020

Zdroj: DENÍK/Liba Mátlová

Také se u vás koná ples či maškarní karneval pro děti? Pozvánky nebo fotografie z plesu či dětského karnevalu s krátkou popiskou nám pošlete na e-mail: hranicky@denik.cz. Rádi se o ně podělíme s našimi čtenáři.

Stužkovací ples si užili v pátek večer studenti Oktávy A Gymnázia Jakuba Škody v Přerově.
Plesová sezona startuje, těšte se na zvěřinové speciality i vystoupení Hanáků!