Další pozvánky na plesy, bálay a zábavy posílejte na e-mail: hranicky@denik.cz
HRANICE

* Desátý ročník tradičního Sokolsko-leteckého maškarního plesu se koná v sobotu 25. února od 20 hodin v hranické sokolovně. Hraje skupina Sunset. Předprodej je v knihkupectví Honzík, pro hosty v maskách je zlevněné vstupné.

* Dětský maškarní karneval proběhne v neděli 26. února od 14 hodin v hranické sokolovně. Je připraven pestrý program, občerstvení, soutěže. Hraje DJ Humplík.

* Tradiční společenský večírek ZŠ a MŠ Hranice, Šromotovo se koná v pátek 24. února od 20 hodin v Jugoklubu. K tanci a poslechu hraje skupina Sunset. Vstupenky a místenky lze zajistit ve škole. Srdečně zvou pořadatelé z Klubu rodičů a přátel školy.

* Společenský večírek Základní školy 1. máje v Hranicích se uskuteční v pátek 2. března v 19.30 hodin v Zrcadlovém sále hranických kasáren. K tanci a poslechu bude hrát hudební skupina RK Band Radka Kňury. Předprodej vstupenek je v kanceláři školy na tel. čísle 581 675 411. Srdečně zve Klub rodičů.

* Již 3. Ples Divadla Stará střelnice se uskuteční v pátek 2. března od 19.30 hod v prostorách Staré střelnice v Hranicích. Vstupenky a rezervace míst v restauraci nebo na tel. 581 602 187.

OPATOVICE

* Tradiční maškarní karneval se bude konat v neděli 26. února ve 14 hodin v Lidovém domě v Opatovicích. Pro děti je připraven pestrý zábavný program, množství odměn a bohaté občerstvení.