Že se jednalo o prestižní akci, dokazuje také fakt, že nad touto otevřenou snídaní převzal záštitu starosta města Hranice, Jiří Kudláček. „Radnice se snaží v maximální možné míře podporovat místní podnikatele. Ti mají u mě dveře otevřené," řekl starosta.

Podle manažera podnikatelského klubu Business for Breakfast Michala Ondry je v dnešní době klíčové podporovat vazby mezi lokálními podnikateli. Právě ke vzniku lepší kooperace tyto snídaně slouží.

„V hranickém klubu máme vizi, že budujeme novou místní podnikatelskou komunitu, abychom mohli navzájem sdílet své kontakty a doporučení. Klub je zde už bezmála dva roky a za tu dobu se v něm sešlo zhruba dvě stě hranických podnikatelů a manažerů. Velmi důležitá je pro nás přátelská atmosféra, která u nás v klubu vládne. Té si vážím já osobně nevíce," prozradil Michal Ondra.

„Aktuálně lze říct, že hranické podnikatele nejvíce trápí nedostatek kvalifikované pracovní síly. Tento povzdech na setkání zazněl několikrát.

Celá akce však byla zakončena pozitivně, jelikož podnikatelé věří ve velký potenciál, které město Hranice má," doplnil pověřený manažer. 

Autor: David Král