Hlídka zjistila, že řidič jel po lesní cestě od Lhoty na Paršovice. Řízení se mu vymklo kontrole, přeletěl přes řídítka a spadl na zem.

Celou situaci viděl náhodný kolemjdoucí, který zavolal rychlou záchrannou službu. Motorkář na sobě totiž neměl helmu a poranil se na hlavě.

Jako kaskadér si počínal opilý řidič Mercedesu Benz, který havaroval v úterý kolem třetí hodiny odpoledne na silnici u Bochoře. Auto je na odpis, řidič skončil v nemocnici.
Měl v krvi přes tři promile. Z mercedesu zbyl vrak, škoda je přes dva miliony

Policie provedla dechovou zkoušku. Hladiny alkoholu se zastavily na hodnotách 2,54 a 2,42 promile. Hlídka muži udělala také orientační test na návykové látky. Ten byl pozitivní na THC, amfetamin, metamfetamin, kokain a opiáty. Muž u sebe neměl řidičský průkaz ani žádné doklady k minibiku. Mimo jiné havaroval na komunikaci, která je osazena dopravní cedulí „Zákaz vjezdu všech motorových vozidel“.

Vážné následky měla havárie, ke které vyjížděli ve čtvrtek dopoledne záchranáři do Trnávky u Lipníku nad Bečvou
Subaru narazilo do stromu, zraněnou ženu transportoval vrtulník

„Následně byl muž záchranáři převezen na ošetření do nemocnice Hranice, kde se také podrobil odběru bio materiálu. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ uvedla přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.