„Jedná se o představení činnosti Charity Hranice. Budou tam představeny sociální služby, které provozujeme, a také další humanitární a sbírková činnost, kterou také děláme,“ řekl ředitel Charity Hranice Jan Hegar.

Kromě představení činnosti je zde i doprovodný program, který se zaměří na rodiny s dětmi a seniory. Pro seniory jsou připravené různé zajímavé aktivity v koutku a děti se mohou těšit na skákací hrad, zdravotní klauny nebo pohádkové divadlo v podání studia Bez Kliky v čele s Romanem Prokešem.

Další akcí ke konci srpna bude již tradiční Prázdninování v neděli 27. srpna od 14 hodin v Sadech Čs. legií.

„Po celé odpoledne v neděli 27. srpna se budou střídat různá vystoupení. Program odstartuje ve velkém stylu špičková hudební formace třinácti hudebníků F-dur Jazzband, odpoledne vystoupí například talentovaní zpěváci – vítězové pěvecké soutěže a návštěvníky určitě nadchne vystoupení originálního tria Medicimbal, které zahraje skladby od lidových k populárním hitům, a to za doprovodu cimbálu,“ informovala ředitelka Městských kulturních zařízení Naďa Jandová.

V rámci programu budou probíhat i soutěže a sportovní aktivity, zájemci se budou moci povozit na loďkách po řece Bečvě nebo si vyzkoušet koloběžku.

Svou činnosti předvede i hranický Junák, kdy možnost zkusit lukostřelbu nebo vidět ukázky podsadového stanu. Vstupné na obě akce je zcela zdarma.