„Vždycky říkám, že je to emocionálně velice vyčerpávající práce. I když člověk někdy není v úplné psychické pohodě, takováto reakce obecenstva mu vždycky dobíjí baterky," pochvaloval si imitátor spolupráci s publikem. Dodal také, že humorná vložka v jinak spíše pěveckém vystoupení, kterou během scének uplatňuje, na lidi zabírá nejvíce.

„Dělám ryzí entertainment, tedy zábavu pro lidi. Zpěv prolínají anekdoty, takže se jedná o spojení několika složek dohromady. Publikum tak dostane ještě něco navíc a podle mě je to ideální kombinace," doplnil po vystoupení.

Lidé byli z jeho přibližně hodinového představení nadšení.

„My jsme se bavili i když celý den venku prší. Co jsme si užili nejvíce? Když si pan Hron na pódium přizval tři další zpěváky z řad diváků. Nemohl si totiž vybrat lépe," prozradila své dojmy jedna z návštěvnic.

Počasí se ale přeci jen do nabitého programu negativně promítlo. Řada naplánovaných aktivit zvláště pro ty nejmenší se kvůli vytrvalému dešti nemohla uskutečnit. Dětem ale odpoledne vše vynahradil klaun Hopsalín.

„Nakonec jsme museli odvolat agility – ukázku výcviku psů, skákací hrad a jízdu na ponících. Dopoledne jsme museli vynechat i vystoupení skupiny RK Band, ve středu to ale lidem vynahradíme mimořádným koncertem této kapely. Odpoledne už proběhl program přesně podle plánu. Potěšilo nás, že je tady dost lidí i z okolí Hranic," uvedla kulturní referentka lázní Dáša Čočková.