Kde? Už v minulých letech se osvědčily prostory Galerie Přerov, kde budou kabelky vystaveny v prvním patře. Pokud máte zájem pořídit si nový doplněk do svého šatníku, tak neváhejte!

Ceny kabelek z kůže či koženky, ale i psaníček, tašek a batohů jsou opravdu výhodné – od 50 do 300 korun.

„Princip Kabelkového veletrhu je stále stejný. Z výtěžku chceme přispět rodinám, které se starají o postižené děti a finance jim pomůžou na rehabilitaci či léčebný pobyt. Část peněz poputuje Aktivačnímu centru Jsme tady, které pomáhá klientům s kombinovaným typem postižení,“ uvedla šéfredaktorka Přerovského a hranického deníku Liba Mátlová.

Kubík je jedním z trojčat, které se narodilo manželům Silným z Potštátu. Na snímku v době, kdy oslavil druhé narozeniny.
Komu pomůže Kabelkový veletrh? Dětem s handicapem. Tady jsou jejich příběhy

Loni se podařilo vybrat rekordních 38 767 korun.

Lidé v minulých měsících přinášeli kabelky na několik sběrných míst – v Přerově, Hranicích, Lipníku, Kojetíně, Tovačově a Hustopečích nad Bečvou.

„Kabelky už pomalu svážíme ze všech sběrných míst a opět je vidět, že je o tuto charitativní akci mezi lidmi zájem. A to nás moc těší. Děkujeme všem, kteří kabelku darovali, a těšíme se na všechny, kteří si na Kabelkový veletrh přijdou pořídit nějaký nový kousek do Galerie Přerov, která nám opět poskytla prostory zcela zdarma,“ doplnila šéfredaktorka. 

Komu jste loni pomohli?