Radek Kuboš, vystupující pod pseudonymem Basta nebo BastaBeats, tak nyní chrlí jeden singl za druhým. Mezi jinými například skladbu Superstar ve spolupráci s Dj Fluxem nebo píseň Marseille, na kterou vznikl přímo ve Francii také klip.

„Na albu ale nebudou, chci teď hlavně vydávat singly bokem, abych přilákal lidi a ukázal jim, že nejsem jen producent nebo label Dj, ale že jsem i raper a že mám co říct. Až budu cítit, že mě lidi vnímají a má to nějaký dosah, začnu teprve vydávat věci z chystané desky,“ vysvětlil čtyřiadvacetiletý raper a producent.

Ten si nyní užívá tvůrčí možnosti, jež mu dává vstup do pražského labelu Unbeatable.

„Je tady super kolektiv, UNBLBL mi vyhovuje jako celek. Nejen, že mají výborné zázemí, jako je vlastní nahrávací studio, výborný zvuk a podchycené všechny další věci včetně grafiky a výborných klipů, ale hlavně mi sedli povahou jako lidi,“ neskrývá Basta nadšení.

Vstup do nového labelu však není pro rapera, momentálně žijícího ve Zlíně, jediným důvodem k radosti. V posledních týdnech totiž úspěšně dokončil školu a začal pracovat v oboru, jako mistr zvuku pro reklamní kampaně do televize.

„Moji práci tak slyší každý den třeba milion lidí v telce, a to je zajímavý pocit,“ přemítá Radek Kuboš.

Nadějný raper ale přece jen doufá, že ho jednou bude živit muzika.

„To by byl pro mě největší úspěch. V současnosti je ale nejbližší metou úspěšně vydat připravovanou desku. Pokud se mi na ni totiž povede alespoň z 80% dostat hosty, jaké chci, bude to pro mě splnění snu,“ přiznává Basta.

Uvidíme tedy, kam až to hudební naděje z Hranic dotáhne. My budeme její cestu nadále bedlivě sledovat.