Olomoucko

Josef Thomas (86), Kožušany
Marie Němečková (74), Olomouc
Marie Štefová (72), Doloplazy
Prokop Ladislav (78), Olomouc

Prostějovsko

Jaroslav Vychodil (1943), Prostějov
Anežka Dziubová (1938), Prostějov
Zdeněk Tomek (1933), Brodek u Prostějova
Petr Novák (1950), Ptení
Marta Fajmonová (1943), Prostějov
Lenka Dostálová (1963), Čelechovice na Hané
Marie Hyrmanová (1928), Prostějov
Margita Všetičková (1945), Vranovice
Božena Flajsarová (1948), Prostějov
Věra Zapletalová (1955), Pěnčín
Miloslav Folberger (1950), Prostějov
Olga Čechutýová (1935), Brno
Alois Makovec (1959), Seloutky
Olga Nadymáčková (1981), Prostějov
Ladislav Richter (1948), Brodek u Prostějova
František Skořepa (1952), Laškov
Petr Novák (1950), Ptení
Olga Vítková (1941), Mostkovice
Pavel Chybík (1952), Tištín
Stanislav Ambrož (1930), Mostkovice
Marie Hošková (1945), Tvorovice
Alena Mazouchová (1947), Prostějov
Vlasta Suchánková (1936), Prostějov
Roman Vodák (1972), Prostějov
Emilie Sovíčková (1933), Bedihošť
Anna Vysloužilová (1947), Prostějov
Karla Koudelková (1937), Ptení
Naděžda Trunečková (1963), Prostějov
Lenka Dostálová (1963), Čelechovice na Hané
Zdeněk Hupšil (1947), Prostějov
Marie Gregorová (1935), Vranovice
MUDr. Věra Ošlejšková (1938), Mostkovice
Josef Grmela (1948), Mostkovice
Helena Krátká (1931), Ivaň
Jozef Ondáš (1944), Prostějov
Jitka Hrubá (1935), Prostějov

Přerovsko a Hranicko

Jan Jurečka (1941), Říkovice
Božena Venská (1931), Přerov
Květoslav Král (1939), Bochoř
Vladimír Maňák (1956), Přerov
Tomáš Michalec (1943), Přerov
Pavel Řačák (1988), Přerov
Bohumil Hnilica (1936), Výkleky
Vojtěch Cigánek (1966), Přerov
Pavel Okáč (1944), Přerov
Marcel Ciortan (1983), Čechy
František Novák (1942), Čelechovice
Marta Bednaříková (1950), Lipník nad Bečvou
Jaroslav Suchánek (1953), Domaželice
Jarmila Krejčířová (1937), Tovačov
Růžena Pešanová (1949), Podhůra
Alois Fabík (1931), Hustopeče nad Bečvou
Miroslav Suk (1947), Hranice
Jarmila Tenglerová (1950), Hranice
Ján Matis (1952), Drahotuše
Ludmila Koláčková (1972), Hranice
Josef Kruťa (1956), Velká
Josef Havlíček (1946), Drahotuše

Šumpersko a Jesenicko

Milan Horáček (1943), Jeseník
Ludmila Vašková (1943), Lipová-lázně
Hilde Šimečková (1927), Mladoňov
Libuše Vlčková (1947), Šumperk
Jana Brumovská (1959), Bludov
Jan Hric (1942), Jeseník
Zdeněk Soural (1944), Šumperk
Jiří Měrka (1979), Šumperk
Alena Procházková (1930), Kolšov
Mária Horáková (1940), Zábřeh
Eliška Cikrytová (1932), Šumperk
Jiří Huf (1961), Svébohov
Věra Vaňková (1942), Bohutín


Za laskavé poskytnutí informací děkujeme pohřebním službám: Misericordia v Olomouci, Fénix v Olomouci, Via Ultima v Olomouci, Pavel Makový, s.r.o., Václavková a spol. s.r.o., FCC Prostějov, s. r. o., PS Přerov, Fudencia Přerov, QR Hranice, Obelisk Hranice, PS Kojetín, PS Osek nad Bečvou, Pohřebnictví Drozd a Moravská pohřební služba Jeseník.