Olomoucko

Antonín Bryks (83), Bystrovany
Jiří Pytlíček (72), Samotišky
Jan Miklík (90), Velká Bystřice
Jiří Rozsíval (76), Olomouc
Pavlína Smičková (25), Rataje
Zdeněk Babka (89), Olomouc

Prostějovsko

Blanka Pospíšilová (1929), Žárovice
Ladislav Trnečka (1959), Prostějov
Bohuslava Molčíková (1957), Pivín
Marie Rychlá (1932), Prostějov
Anna Pollaková (1945), Prostějov
Jaroslav Zukal (1962), Kostelec na Hané
Lubomír Slavík (1954), Prostějov
Božena Plhalová (1928), Kobeřice
Věra Paráková (1921), Klopotovice
Jiřina Muchová (1940), Brodek u Prostějova
František Texl (1936), Domamyslice
Anna Zapletalová (1935), Hradčany
Jiří Pagáč (1963), Kostelec na Hané
Marta Márová (1930), Čechovice
Věra Nedělníková (1923), Prostějov-Vrahovice
František Lukášek (1921), Kostelec na Hané

Přerovsko a Hranicko

Radovan Koplík (1953), Věžky
Jiřina Ottová (1940), Přerov
Jindřiška Jančínková (1936), Oprostovice
Marie Koblihová (1944), Vsetín
Josef Otáhal (1949), Tovačov
Václav Rybka (1949), Bochoř
František Zimčík (1942), Přerov
Magda Trnečková (1956), Přerov
Vladimír Horák (1951), Přerov-Čekyně
Jarmila Kozáková (1937), Kojetín
Vojtěch Varga (1939), Křenovice
Ladislav Rakovský (1959), Soběchleby
Ludmila Robová (1935), Jezernice
Robert Repáč (1939), Lipník nad Bečvou
Božena Vinklerová (1932), Sušice
Moloslav Kolář (1934), Loučka
Zdeněk Možíšek (1937), Lipník nad Bečvou
Květuše Čermáková (1928), Hranice
Milan Perutka (1954), Hranické Loučky
Zdeněk Tobeš (1945), Hranice

Šumpersko a Jesenicko

Danuše Šedivá (74), Šumperk
Rudolf Žižkovský (97), Šumperk
Jiřina Bělovská (100), Šumperk
Marie Matysová (69), Rapotín
Bořivoj Krestýn (69), Dlouhomilov
Jaroslav Kučírek (81), Šumperk
Marek Galo (42)
Jan Brejza (67)
Jaroslav Rattay (73), Zvole
Emil Hornyš (97), Postřelmov
František Matura (83), Bludov
Pavel Tůma (53), Zábřeh
Marie Minářová (97), Horní Studénky
Eva Jašková (76), Zábřeh
Antonín Chlebníček (86), Leština
Jarmila Smrčková (70), Klášterec
Eliška Doubravová (87), Václavov

Za laskavé poskytnutí informací děkujeme pohřebním službám: Misericordia v Olomouci, Fénix v Olomouci, Via Ultima v Olomouci, Pavel Makový, s.r.o., Václavková a spol. s.r.o., FCC Prostějov, s. r. o., PS Přerov, Fudencia Přerov, QR Hranice, Obelisk Hranice, PS Kojetín, PS Osek nad Bečvou, Pohřebnictví Drozd a Moravská pohřební služba Jeseník.