Olomoucko

Jana Hanusová (80), Olomouc
Emílie Robová (77), Olomouc
Alois Vincibr (76), Olomouc
Lubomír Rozsíval (73), Bystrovany
Jaroslav Běhal (70), Grygov
Josef Hradil (70), Olomouc
Pavel Hejtman (68), Hněvotín
Božena Novotná (89), Slatinky
Milada Maderová (91), Olomouc-Chválkvoice
Jiří Nastoupil (89), Olomouc
Vlastimil Novák (77), Olomouc
Eduard Pavlík (63), Olomouc

Prostějovsko

Jana Šlézarová (1941), Držovice
Julianna Papšová (1932), Prostějov
František Špičák (1956), Kostelec na Hané
Eva Burešová (1935), Prostějov
Ludmila Mynaříková (1934), Prostějov
Milada Valachová (1939), Myslejovice
Jaroslav Šustr (1942), Prostějov
Bohumil Dokoupil (1946), Výšovice
Věra Matějková (1964), Prostějov
Marie Pavlíčková (1932), Tvorovice
Jiřina Nováková (1936), Smržice
Marie Nemravová (1936), Náměšť na Hané
František Doležel (1958), Prostějov
Oleg Navrátil (1950), Prostějov
Viliam Macho (1942), Prostějov
Ivo Milota (1941), Prostějov
Alois Šťastný (1946), Čechy pod Kosířem
Jindřiška Somrová (1932), Služín
Anna Doubravová (1930), Držovice
Oldřich Klíč (1957), Lipová
Marie Hliňáková (1927), Čechy pod Kosířem
Marie Mrákavová (1933), Prostějov
Květoslava Smejkalová (1953), Myslejovice
Miloslava Brablecová (1934), Hamry
Alfons Matoška (1928), Prostějov
Josef Pěška (1924), Vídeň
Ludmila Šoustalová (1929), Ptení
Ludmila Šťastná (1931), Prostějov
Miloslav Štěpánek (1927), Klenovice na Hané
Augustin Žáček (1926), Prostějov
Zdeněk Spurný (1941), Prostějov
Marie Kovaříková (1931), Kralice na Hané

Přerovsko a Hranicko

Věra Philippová (1937), Přerov
Milada Pátková (1932), Hradčany
Danuše Macháčová (1943), Přerov
Marie Havlišová (1928), Přerov
Marcela Busánczká (1960), Přerov
Kateřina Neradilová (1976), Přerov
Jiřina Volková (1934), Horní Moštěnice
Pavel Kolář (1959), Rychlov
Věra Geburová (1954), Přerov
Josef Zamazal (1950), Přerov
Julie Kopecká (1937), Přerov
František Říhovský (1940), Přerov
Zdeněk Elšík (1948), Přerov
Karla Sedlářová (1944), Dřevohostice
Vítězslav Matoušek (1949), Kojetín
Mária Vysloužilová (1934), Kojetín
Alena Kamanová (1952), Lipník nad Bečvou
Naděžda Janků (1936), Sobíšky
Ivan Líva (1943), Lipník nad Bečvou
Helena Vitoslavská (1937), Skoky
Viktor Sedláček (1944), Drahotuše
Marie Lupíková (1943), Skoky
Marie Vrbová (1947), Rouské
Stanislav Tomeček (1928), Polom
Martin Kňazovčík (1958), Hranice

Šumpersko a Jesenicko

Marie Lubinová (74), Sobotín
Jiřina Kašparová (85), Bohutín
Zdenka Pechová (96), Mohelnice
Zdeňka Grycová (88)
Milada Podhorná (88), Vikýřovice
Marcel Škurka (51), Hrabišín
Jaroslav Pavelka (58), Zábřeh
Radek Basaraba (52)
Albert Krčmář (1930), Česká Ves
Dana Bittnerová (71), Kamenná
Emilie Bodanská (86), Postřelmůvek
Anna Lipavská (63), Zábřeh
Ladislav Čecháč (69), Postřelmov
Jana Hýblová (81), Rudolfov-Zábřeh
Oldřich Hloušek (71), Šumperk
Otto Kohl (80), Zábřeh
Jiří Jílek (75), Loštice
Jaroslav Bureš (86), Újezd
František Tylšar (78), Janoslavice
Leopoldina Tefferová (80), Rohle
Jaroslav Šmída (78)
Danuše Kouřilová (72), Šumperk
Libuše Pudilová (69), Zábřeh
Miloš Dostál (63), Mohelnice
Pavel Radil (88)
Jarmila Hladilová (1962), Jeseník
Jan Sokol (1953), Javorník
Jan Haltmar (1948), Černá Voda
Eva Štěpánová (85), Šumperk
Bohumila Doubravová (84), Zábřeh
Libuše Pudilová (69, Zábřeh
Jaroslav Krečmer (88), Dubicko
Jiří Nejezchleb (83), Hrabišín
Jarmila Hladilová (1962), Jeseník
Jan Sokol (1953), Javorník

Za laskavé poskytnutí informací děkujeme pohřebním službám: Misericordia v Olomouci, Fénix v Olomouci, Via Ultima v Olomouci, Pavel Makový, s.r.o., Václavková a spol. s.r.o., FCC Prostějov, s. r. o., PS Přerov, Fudencia Přerov, QR Hranice, Obelisk Hranice, PS Kojetín, PS Osek nad Bečvou, Pohřebnictví Drozd a Moravská pohřební služba Jeseník.