Veronika Šindlerová

Věk: 29 let

Profese: operátorka

Bydliště: Hranice

Narodila jsem se sice v Hranicích, ale celé dětství jsem prožila na vesnici v Kunčicích. Musím říct, že na vesnici nedám dopustit, prožila jsem tam nádhernou část svého života.

Sice teď žiji se svým přítelem v Hranicích, ale přesto si nedovedu představit, že bych měla bydlet v bytě a být zavřená mezi čtyřmi stěnami. Nezvykla bych si na to, abych nemohla z domu vyjít rovnou do zahrady.

Teď pracuji v Multidisplay, předtím jsem nějakou dobu dělala v Praze. Kromě práce ještě studuji ekonomii na Vysoké škole báňské v Ostravě.

V Hranicích se mi líbí a mám je ráda, je to hezké město se vším všudy, ale popravdě řečeno mi chybí širší kulturní vyžití. Ale jsem tady spokojená. Máme hezké prostředí a já žiji s přítelem, takže jsem šťastná.

Dokážu si ale představit, že bych se přestěhovala, i když přesně nevím, co by mě lákalo. Moc ráda cestuji. Letos jedeme s přáteli do Chorvatska k moři.

Někdy v budoucnu bych se ráda podívala do Francie a Velké Británie, ale i třeba i na Nový Zéland. To všechno uvidíme podle peněz.

Moc ráda jsem dřív chodila s kamarádkou po horách a na různé čundry. Ještě bych si někdy ráda projela celou naši republiku na kole. Vím o spoustě věcí, které bych od života chtěla.

Krátkodobým cílem je dostudovat školu. Časem bych si ráda našla dobrou práci, která by mě bavila, měla rodinu a přála bych si, abychom neměli o nic nouzi a vždycky si mohli dovolit, co bychom potřebovali a chtěli.