"Radost z toho máme obrovskou. Je to pro nás velká příležitost se zviditelnit a usnadní nám to i dotočení CD, protože od 11. do 17. června máme zamluvené Bomb Jack studio, takže se hodí, že dva singly nahrajeme pod vedením kluků z O5 a Radeček," řekl kytarista kapely Hra'n'ice Albert Jeřábek.


Vedle producentského dohledu šumpreských O5 a Radeček, s nimiž Hra'n'ice odehrají také koncert na festivalu Džemfest, získají vítězové například i nahrávací čas ve studiu či speciální promo. Jejich singl bude také nasazen v rotacích rádia.

Do soutěže se mohli interpreti hlásit do konce dubna. Z přihlášených kapel pak porota vybrala tři finalisty, o jejichž osudu již svým hlasováním rozhodovali fanoušci. "Chtěli bychom poděkovat všem, kteří pro nás hlasovali a podporovali nás. Našim rodinám, kamarádům a známým. A také Hranickému deníku a Ihranice za mediální podporu," vyjmenoval Albert Jeřábek.

V následujících týdnech se rocková pětice na Hranicku představí hned několikrát živě. "Chtěli bychom naše fanoušky pozvat v pátek 15. června na Potštátské slavnosti. Ti, kterým to nevyjde v pátek, nás můžou vidět v sobotu na Pivních v Bělotíně," uzavřel Albert Jeřábek.