V Dřevohosticích začne pálení čarodějnic už v 16 hodin rojením miničarodějnic, program plný soutěží, her a kouzel vypukne ve 20 hodin.

Lipnické čarodějnice mají sraz v kině Svět v 16.45 hodin, odtud přeletí na náměstí T. G. M., kde se od 17 hodin uskuteční hlavní program plný soutěží a her. Od 19 hodin pak budou v areálu před letním kinem vyhrávat místní kapely Gemband, Pupkáči a LH Western.

Tovačovským čarodějnicím bude patřit zámecký park. Tam začne v 17.30 hodin program plný her, tance a zábavy. Volit se bude Miss čarodějnice a Miss šereda. Ve 20.30 hodin bude upálena náhodně vybraná čarodějnice, a poté začne ohňová show, zahraje revivalová skupina ABBA, skupina DORO revival a skupina Forum II. Noc zakončí ohňostroj.

V Újezdci zahájí rojení čarodějnic v 17 hodin průvod obcí, připraveny jsou soutěže, věštírna či vystoupení skupiny historického šermu Markus M.

Velký slet čarodějnic spojený s volbou Miss čarodějnice se také koná 30. dubna od 18 hodin na hřišti TJ Sokol v Opatovicích.

Na pálení čarodějnic se chystají v pátek 2. května na Potštátě. Slet čarodějnic je naplánován na 16.30 hodin na potštátském náměstí „U bílého pavouka“.

Zpravodajové deníku