Ačkoliv minulý rok výrazně ovlivnila epidemie covidu-19 a velkou část sezóny zela sportoviště prázdnotou, i tak zaznamenali hraničtí sportovci řadu úspěchů, které nyní ocení město Hranice v každoroční anketě.

Radnice ceny obvykle uděluje už na jaře, stejně jako loni se však letos ceremoniál z epidemických důvodů přesunul až na podzim. Nejlepší jednotlivci a kolektivy v olympijských i neolympijských sportech si postupně odnesou ceny v celkem dvanácti kategoriích. Anketa opět pamatuje na všechny věkové skupiny, od žáčků až po sportovní veterány.

Speciálním hostem slavnostního odpoledne bude bývalý výškař Svatoslav Ton. Účastník Olympijských her a juniorský vicemistr světa předá cenu v královské kategorii nejlepších jednotlivců nad 20 let.

O hudební doprovod se postará kapela Katka a Jazzbanda z Frýdlantu nad Ostravicí, která předávání zpříjemní slavnými jazzovými melodiemi i autorskými skladbami.

Vyhlášení nejlepších sportovců poběží stejně jako loni také v online přenosu na městské facebookové stránce a youtube kanále města.