„Naposledy byla spatřena v Hranicích 14. prosince, a to v 11 hodin v místě trvalého bydliště. Po půl třetí odpoledne už ale nebyla k nalezení a nepodala o sobě žádnou zprávu nikomu z rodiny ani přátelům," uvedla přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Vzhled ženy odpovídá jejímu věku. Je vysoká 150 až 155 centimetrů, štíhlejší postavy. Blond vlasy má střižené nakrátko a barva očí je šedá. Co měla na sobě v době odchodu, ale není známo.

„Jedná se o osobu, která je komunikativní, spíše dominantní a vždy řádně upravená. Pohřešovaná u sebe nemá žádný doklad totožnosti, mobilní telefon, platební kartu, ani hotovost," doplnila mluvčí. Pátrání po ztracené ženě bylo do této doby bezvýsledné.

„Žádáme občany o poskytnutí jakýchkoliv informací o současném pobytu a pohybu pohřešované. Důležité jsou zejména zprávy ze 14. prosince loňského roku, kdy se žena mohla pohybovat po Hranicích nebo v okolí," řekla.

Bližší skutečnosti o pohřešované osobě je možné sdělit v pracovní době od 7 do 15 hodin na telefonní linku 974 778 336 – 337, kontaktovat mobilní číslo 601 365 551, případně se obrátit na bezplatnou linku 158.