„Stránky v nové podobě jsme spustili těsně před Vánoci. Zatím jsou ale ve zkušebním provozu. Než bude jejich nová podoba zcela hotová, bude to otázka asi tří měsíců. Na provoz stránek je navíc určený pracovník, který se o ně stará dobrovolně, v době vlastního volna,“ řekl starosta obce Pavel Táborský.

Podle jeho slov bude webový obsah založený na interaktivitě s místními obyvateli. Veřejnost by se tak v konečném důsledku měla častěji zapojovat do uvedených diskuzí.

„Chtěli jsme se tímto co nejvíce informačně přiblížit občanům. Ve spolupráci s úřadem očekáváme ze strany veřejnosti zpětnou vazbu,“ dodal Táborský.

Tvůrcům zbrusu nových internetových stránek prý zabral poměrně hodně času výběr ideálního administrativního systému, který by umožňoval jednoduchý způsob vkládání textu či obrázků.

„Chtěli jsme docílit toho, abychom já, místostarosta či zastupitelé obce mohli bez problémů web aktualizovat vkládáním souborů, aniž bychom k tomu museli mít speciální školení,“ konstatoval na závěr starosta Teplic nad Bečvou Pavel Táborský.