Mezi návštěvníky se našli i takoví, kteří se nemohli dočkat, až tuto kapelu hrající hudbu na pomezí soulu, hip-hopu a jungle stylu uslyší znovu. Jedním z takových fanoušků byla i Radka Pospíšilová , která z koncertu odcházela přímo nabitá energií.

„Už jsem High Corporation slyšela na Letišti. Byla to jediná kapela, která mi utkvěla v paměti. Hlavně zpěvačka je úplně úžasná. Jsem opravdu ráda, že jsem se překonala a došla," pověděla s úsměvem posluchačka.

Hudebníci v seskupení Ashley S. Abrman (zpěv a klávesy), Michael Lužný (kytara), Lukáš Mutňanský (baskytara) a Petr Hanák (bicí) spolu hrají od roku 2013, kdy se setkali ve škole, kde studují jazz a klasiku, ovšem ve své autorské tvorbě přináší originální zvuk i rytmy z Česka, Slovenka, ale i Ameriky, kde zpěvačka strávila své dětství a své zážitky promítá i do anglických textů.

Kapela hrála asi hodinu a půl a nenechala návštěvníky v klidu. Na tanečníky pod parketem se valila pozitivní energie a na všech zúčastněných šlo vidět, že si koncert naprosto užívají. Zpěvačka s velmi osobitým hlasem předváděla své umění naplno s úsměvem na rtech. A protože posluchači neměli dost, museli hudebníci ještě dvakrát přidávat.

Spokojenost s večerem vyjádřila i organizátorka Martina Černá. „Dopadlo to hezky, jen mohlo přijít trochu víc lidí. The High Corporation zněli skvěle. Stálo to za to, ať už za to mohlo vybavení, které Divadlo Stará střelnice nabízí nebo aktuální rozpoložení kapely," dodala.

Po koncertě dostal prostor bubeník Petr Hanák, který rozjel afterparty jako DJ, která končila podle plánu hodinu po půlnoci ke spokojenosti všech návštěvníků.