Chovatelé vystaví 1900 králíků různých plemen, 800 kusů drůbeže, 200 holubů a exotické ptactvo. V sobotu se brány přerovského Výstaviště otevřou od 9 hodin a program potrvá až do půlnoci. V neděli je výstava přístupná od 9 do 14 hodin.

Soutěž o čtyři rodinné vstupenky (jedna vstupenka
je pro dva dospělé a dvě děti) najdete v pátek 15. září
v Novém Přerovsku
.

„Jedná se o největší akci svého druhu u nás. Očekáváme, že zde bude vystavovat přes 500 chovatelů. Výstava je pro ně příležitostí předvést své nejlepší chovatelské kusy. Všechna přihlášená zvířata ohodnotí odborná porota, která pohárem odmění ta nejlepší z nejlepších,“ upřesnil hlavní pořadatel akce Jiří Koláček, který je předsedou okresního Svazu chovatelů v Přerově.

Na své si zde přijdou i zahrádkáři, kteří mohou v areálu výstaviště navštívit zahradnictví a zakoupit si něco ze sortimentu zahrádkářských potřeb.

V sobotu je na programu prezentace výrobků označených titulem Regionální potravina. Tuto akci pořádá Agrární komora České republiky.

Hasiči z přerovské stanice bojovali s požáry v Řecku.
Plamen se neptá, líčí náročnou misi v Řecku přerovští hasiči

Součástí výstavy je i bohatý doprovodný program. Po oba dny se koná tradiční soutěž v králičím hopu a k vidění budou také ukázky stříhání ovcí.

O hudební doprovod se postará Záhorská kapela a rockové skupiny Rebelky, Kern, Turbo a Forum. Pořadatelé nezapomněli ani na děti, pro které je připravena řada atrakcí. Zajištěno bude bohaté občerstvení.

Výstava světově uznávaného fotografa Jana Saudka v Galerii města Přerov.
Jan Saudek přijede do Přerova na derniéru své výstavy. Ta pokořila rekord