„S průběhem i výsledkem akce jsem maximálně spokojená, bylo to úžasné. Skvěle nám vyšlo počasí, návštěvnost i ten kulturní program, přestože jsme nějaká vystoupení museli trošku omezit. Jinak to ale bylo bezva," řekla vedoucí živnostenského úřadu a jedna z organizátorů akce Marie Caletková. „Hodně návštěvníků nám děkovalo, lidé byli spokojeni, tím pádem jsem spokojená i já," dodala pořadatelka.

Událost "Hranicko žije" byla svým způsobem v Hranicích jedinečná. Masarykovo i sousední Pernštejnské náměstí obsadily stánky s domácími dobrotami, své výrobky opět nabízelo přes padesát prodejců, mezi nimi i držitelé značky Moravská brána regionální produkt.

Nejrůznějšími hudebními či sportovními vystoupeními pak akce pokračovala až do šesté večerní.

„Vyšlo nám to krásně, i když samozřejmě s počasím se dopředu kalkulovat nedá. Akce je dělaná i na mokrou variantu, proto tady máme ten velkokapacitní stan. Je zákonité, že počasí má velký vliv na celkový úspěch. Můžeme jen poděkovat Pánu Bohu, že to tak pěkně zařídil," sdělil další z pořadatelů projektu, manažer MAS Hranicko František Kopecký.