Po veleúspěšných tour z předchozích let se již popáté potkají soubory Tři sestry a Horkýže Slíže na stejném pódiu v rámci Bratia & Sestry tour 2023.

„Turné, které spolu se slovenskými bratry zahájíme v Hranicích, čítá třináct zastávek napříč celou republikou, a vyvrcholí bonusovou show 19. prosince v pražské O2 Areně,“ informuje na svém webu kapela Tři sestry.

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Hranicích, pátek 2. prosince 2022.
Vánoce v Hranicích: Bohuš Matuš, Fleret, Tanja, kluziště, andělé i ohňová show

Podzim pro Sestry znamená jediné, pilnou přípravu v kulturních domech na zimní turné! Tím pádem bude mít nyní třináct vybraných měst v České republice to nezměrné štěstí, že je navštíví tato velká internacionální show.

„Od rozdělení Československa uběhlo již drahně let, přesto oba soubory přinášejí důkaz o nerozbornosti jednoty a přátelství obou slovanských národů. Během čtyřhodinové smršti vás obě kapely jistě přesvědčí, že bigbeat je bez hranic!,“ lákají na velkolepé turné Tři sestry.

Tři sestry

Česká hudební stálice, která dokázala propojit punkrockové rytmy s humorem protkanými texty ze života samotných interpretů. Sestry vám zahrají všechny léty prověřené hity jako Kovárna, Mexiko, Zelená, Život je takovej, ale i písně z posledních alb, například Já jsem Aleš.

Divadlo Ventyl v Hranicích působí od roku 2013.
Nová sezona s novou premiérou. Hranické divadlo Ventyl nevypadlo z tempa

Horkýže Slíže

Legendární slovenská rocková skupina, která svou syrovou energií a charizmatem okouzlila stovky tisíc fanoušků. Písničky jako Silný refrén, Mám v pi.i na lehátku a Malá Žužu jsou jen několika příklady toho, čím vás ohromí.

Playlisty obou kapel jsou vyladěné do poslední noty. „Chybět nebudou ani různá překvapení, jakož i již proslulé prolnutí a následné rozdělení obou uměleckých těles, která tak metaforicky vyjádří společnou česko-slovenskou dějinnou epochu,“ slibují Tři sestry.

Koncert začíná v hranické Sokolovně v 19.30 hodin, vstup bude už od 18 hodin. Vstupenky jsou k mání v síti Ticketstream. Vstupné je 750 korun, děti do 105 cm mají vstup zdarma, děti od 105 do 135 cm zaplatí 50 procent ceny na místě, vozíčkáři s doprovodem platí 50 procent ceny na místě.

Hned po Hranicích ohromí Tři sestry a Horkýže Slíže publikum v Prostějově. Společenský dům zaplní v sobotu 4. listopadu.

Soutěž o lístky

Chcete vyhrát 2 vstupenky na koncert Bratia a Sestry opět spolu!? Stačí odpovědět na tuto otázku: Ve kterém roce a kde byla založena kapela Tři sestry?

Ve hře jsou 4 vstupenky pro dva výherce. Odpovědi posílejte na e-mail: soutez.hranicky@denik.cz. Do předmětu napiště TŘI SESTRY.

Vyhrává 8. a 16. správná odpověď. Bez podpisu je odpověď neplatná.