Právě nejlepší střelec lídra MSFL věnoval jednu ze svých vázanek Kabelkovému veletrhu a rozhodl se tak podpořit dobročinnost v regionu. Sám dvoumetrový fotbalista však kravaty zrovna nemiluje.Karel Kroupa věnuje kravatu na kabelkový veletrh

„Já určitě nejsem typ muže, který rád chodí v obleku s kravatou. Vytahuji ho jen sporadicky," přiznal Karel Kroupa.

Doma nemá podle svých slov zrovna moc vázanek. „

Mám maximálně tři. Moc si na to nepotrpím," prozradil nejlepší prostějovský střelec. Přesto se fotbalista kravatě úplně nevyhne.

„Já nosím kravatu maximálně dvakrát do roka. Hlavně, když jsem hrál ještě první ligu a byly nějaké společenské akce. To se týkalo především sportovních plesů. V poslední době jsem kravatu dlouho nenosil," vysvětluje Karel Kroupa.

Poté si však uvědomil, že zas tak dlouho to není. Kravatu, kterou věnoval do Kabelkového veletrhu, měl nedávno na nejslavnostnější události, a to na svatbě bratra.

„Tuto kravatu jsem měl naposledy asi čtyři týdny nazpět, když se ženil můj bratr. Osobní vzpomínka je tedy spojená s tím, že můj bratr vstoupil do klubu ženáčů. Mám na ni teda dobrou vzpomínku," smál se bývalý prvoligový fotbalista.

I když Karel Kroupa úplně nemiluje nošení obleků s kravatou, tak přesto se trochu zasnil nad tím, jaké by to bylo hrát za klub, který se takto prezentuje.

„Ve třetí lize mě to asi nepotká, ale tak v týmu, který jezdí na zápasy v obleku a kravatě, bych být chtěl. Byl by to samozřejmě úplně jiný mančaft," smál se Karel Kroupa a vzápětí dodal: „Ale to je jen sranda. Já si na oblek s kravatou opravdu moc nepotrpím."