Děj zavede návštěvníky do bytu čerstvě opuštěného čtyřicátníka, kterému se povede v internetové soutěži vyhrát moderní robotickou panenku naprogramovanou tak, aby ho učinila šťastným. Stela je hezká, chytrá, po všech stránkách šikovná, ale…

„Markovo počáteční nadšení z atraktivní společnice rychle vyprchává, protože programátorkou, která Stele vštípila svůj pohled na svět s modely svého chování, byla feministka, tím pádem mezi nimi dochází k mnoha kolizím a humorným i hořkým situacím,“ přiblížil divadelní komedii principál hranického Divadla Ventyl Kamil Štroncer.

Úspěchy pěveckého sboru Cantabile ocenilo město Hranice.
Město Hranice ocenilo úspěch sboru Cantabile. V Makedonii si vyzpívali zlato

„Divák je svědkem přímo ukázkových scén, které přesně a s pointou poukazují na typická nedorozumění vyplývající ze vztahu muž a žena, situacím, kterým se téměř žádný pár nevyhne. Povede se panence učinit ‚svého’ muže šťastným?“ láká principál na představení Panenka, které se může pyšnit několika cenami.

Na XXV. ročníku Štramberské divadelní přehlídky Ventyl s Panenkou zvítězil v kategoriích Nejlepší hra a Nejlepší ženský herecký výkon a získal 3. místa za režii, Nejlepší mužský herecký výkon a v diváckém hodnocení.

Vstupenky on-line na webech divadel Staré střelnice a Ventylu