Další přerušení dodávky elektrického proudu , tentokrát v okolí ulic Tř. 1. máje, Jaselská a Nádražní, je naplánováno přesně o týden později v téměř totožném časovém úseku.

Na omezení se tak musí v rámci prvního přerušení dodávky připravit obyvatelé ulic Pod Křivým, Havlíčkova, Tyršova, Žáčkova, Sady Čs. legií, části ulic, Pod Bílým kamenem.

Na druhém břehu Bečvy pak ulic Mlýnská, Křížkovského, K. Čapka, U Splavu a části areálu u dolního toku Veličky.

Další přerušení dodávky elektrického proudu v Hranicích je naplánováno na 20. září v době od 7.30 do 15.30 na ulicích Tř. 1. máje v úseku od křižovatky s ulicí Jaselská až po křižovatku s ulicí Nádražní a na ulici Nádražní opět po křižovatku s ulicí Jaselská.

„ČEZ uvádí, že přerušení dodávky elektřiny bude provedeno z důvodu nutného zajištění prací na zařízení distribuční soustavy. Žádá proto o pochopení pro toto nezbytné omezení a doporučuje provést předem potřebná opatření k zamezení případných škod na zařízení a majetku. Dotazy mohou občané vznést na poruchové lince ČEZ 840 850 860 s nepřetržitým provozem," sdělil mluvčí města Hranice Petr Bakovský.

David Král