Město se rozhodlo pro cyklistiku především proto, že v něm funguje několik oddílů s dlouholetou tradicí. Výjimkou nejsou ani úspěchy v celostátním měřítku. Jak se stalo již tradicí, i letos se slavnostního ceremoniálu zúčastní významné sportovní osobnosti.

Zvolte Sportovní hvězdu čtenářů Hranického týdne za rok 2013. Nominace Nejlepší sportovec města Hranice za rok 2013 spolu s hlasovacím kuponem najdete v Hranickém týdnu v pátek 28. března a v pátek 4. dubna

„Přijede Ján Svorada, jeden z nejlepších česko – slovenských cyklistů všech dob, a také Martina Štěpánková, která je trojnásobnou mistryní světa v krasojízdě. V rámci programu dokonce uvidíme její exhibiční vystoupení," zdůraznila Jarmila Vrtalová, referentka Odboru školství a sociálních věcí Městského úřadu v Hranicích.

O doprovodný program slavnostního odpoledne se postará pěvecké duo Radim Černý a Petra Škutová.

Stejně jako v předchozích letech, i letos budou vyhlášeni nejlepší sportovní kolektivy i jednotlivci podle věkových kategorií, dále dojde na vyhodnocení neolympijských sportů a vyhlášení odchovanců, sportovních seniorů, trenérů a činovníků.

Čtenáři Hranického týdne budou mít možnost hlasovat v anketě o Sportovní hvězdu Deníku.

Kompletní seznam nominovaných sportovců, včetně jejich loňských úspěchů, otiskneme ve vydáních dne 28. března a 4. dubna.

Součástí zveřejněných nominací bude i čtenářský hlasovací kupon.

Akci, na kterou jsou srdečně zváni nejen příznivci hranického sportu, budou moderovat Monika Bartošíková a Pavel Nepala.