„Tentokrát je to poslední ročník ve starém skateparku, jelikož se nám letos podařilo realizovat společně s městem Hranice nový skatepark, který už teď začíná růst,“ připomněl organizátor akce Marek Langer.

Nový skatepark vyrůstá jen nedaleko toho stávajícího v Hranicích.
V Hranicích vyrůstá nový skatepark. Za necelých 7 milionů

Kromě závodů bude k dispozici stánek s občerstvením a chill-out zónou. Celý den se můžete těšit na hudební produkci, divácké soutěže o různé poukazy do hranických restaurací a kaváren.

Na programu je také exhibice strongmana Lukáše Vrábela. „Pro děti, ale i širokou veřejnost máme nachystaný stánek, kde si mohou zdarma vypůjčit skateboardy a třeba se prvotně seznámit s tímto sportem,“ prozradil Marek Langer.

Spojaři a příslušníci štábu se v Hranicích seznamují s novým spojovacím vozidlem.
Další moderní technika v Hranicích. Vojenský prapor obdržel nové Titusy

Start závodů v hranickém skateparku na Žáčkově ulici je naplánován na 13 hodin, registrace závodníků a volný trénink však bude probíhat už od 10 hodin. Závodit se bude ve dvou kategoriích - děti a muži, ve třech disciplínách, a to Street style, Death race a Best Trick.

Závodníci budou soutěžit o prize money ve výši pět tisíc korun a rozdány budou také věcné ceny v hodnotě 15 tisíc korun.

Po závodech se chystá koncert ska skupiny Cirkus Láskohrad a poté zahraje housový Dj Hoodiny. Vstup na o Skate Jam Hranice 2023 je zdarma.