Pokud chcete vyhrát pro vaši obec či město cenu v hodnotě bezmála čtvrt milionu korun, zapojte se. Stačí vyfotit na návsi či náměstí letošní vánoční strom a fotku poslat na e-mail redakce Deníku hranicky@denik.cz či přes rubriku Čtenář reportér. Nezapomeňte uvést název místa, kde jste fotili, a také jméno a příjmení autora snímku.

Vánoční strom DeníkuVánoční strom DeníkuZdroj: DeníkV loňském roce jste do redakcí Deníku po celé České republice poslali fotografie více než tří set vánočních stromů. V celostátním kole pak zvítězil krasavec z Karviné. Nejvíce hlasů v Olomouckém kraji dostal strom z Mohelnice, na Přerovsku ten z Přerova.

Také tentokrát můžete poslat fotku rozsvíceného stromu.

Hranický dětský pěvecký sbor.
Hranice budou letos zpívat koledy s Hranickým dětským pěveckým sborem

Registrovaní čtenáři svým hlasováním na webu nejprve vyberou vítěze okresních kol, ti se poté poměří v rámci krajských kol a finále bude soubojem mezi jednotlivými kraji. Samostatnou anketu bude mít Praha.

Vánoční strom Deníku 2023 - termíny

Nominace uzavřeme v úterý 5. prosince ve 20.00 hodin.
Okresní kolo hlasování - 7. – 11. prosince
Krajské kolo hlasování - 12. - 16. prosince
Celostátní kolo hlasování - 17. - 20. prosince

*Start i konec kola bude vždy ve 20.00 hodin. Hlasovat budou moci pouze registrovaní čtenáři Deníku.cz (není třeba mít předplatné klubu, je nutné mít pouze účet zaregistrovaný na mailovou adresu), a to jedenkrát každou hodinu.
*Soutěž se řídí pravidly Deníku.


Vítězem se stane a titul Vánoční strom Deníku 2023 získá strom s největším počtem hlasů čtenářů ve webové anketě. Výsledky zveřejníme 22. prosince na všech regionálních webech Deníku a v tištěné podobě všech mutací Deníku.

Obec či město, kde stojí vítězný strom, dostane atraktivní cenu v hodnotě téměř čtvrt milionu korun: bude moci využít k vlastní propagaci jednu celou stranu v sobotním magazínu Deníku s názvem Víkend. Stranu může zaměřit k propagaci svých akcí, může se pochlubit tím, co obec/město v posledních letech pro své občany vykonala/lo, případně využít na užitečné informace pro návštěvníky a pozvat je k nim do regionu.

Vánoce, bannerVánoce, bannerZdroj: Deník/Zdeněk Vysloužil

Vaše příspěvky můžete posílat na email vanoce@denik.cz. U každého příspěvku je nutné doplnit o vaše celé jméno a lokalitu, kde žijete. Například Hranicko. Děkujeme.