Akce, kterou pořádalo Wellness studio z Valašského Meziříčí, nabízela nejen různá speciální měření, ale zejména poradetnství. „Poradenství je jedním z hlavních cílů naší akce,“ uvedla Kateřina Sváčková, poradce z wellness studia.

Lidé mohli přijít a nechat si změřit různé tělní hodnoty. Speciální přístroje měřily kondici, jaké má kdo rozložení tuku v těle, vyživenost kostí a rozložení svalové hmoty. „Příchozím zjistíme jejich celkovou fyzickou kondici. Jsme schopni jim změřit tlak a z kapky krve zjistíme jejich stav cholesterolu,“ přidala Kateřina Sváčková. Všichni kdo přišli, měli možnost zjistit, v jakém stavu je jejich tělo. Pokud měření neukázalo zrovna příznivé výsledky, byla možnost poradit se, jak hodnoty vylepšit.

„Poradíme v podstatě se vším. Když potřebuje někdo zhubnout nebo přibrat, dozví se u nás, jak nejlépe svého cíle dosáhnout,“ poznamenala wellness poradkyně.

Pro pořadatele se jedná o teprve druhou akci, kdy navštívili s Wellness Tour nějakou obec. Většinou bývají podobná měření jako doplněk sportovní akce. „Na Skaličku padla volba z popudu kolegy, který s námi pracuje. On se domluvil se starostkou a akce se mohla uskutečnit,“ uvedla na závěr Kateřina Sváčková