Tak jako v předchozích ročnících se organizátorům podařilo zajistit účast opravdových hvězd.

Jako první se na pódiu v hale představila stále populárnější dívčí skupiny 5 Angels. Pět mladých andělů ukázalo, že umí zpívat a předvádět nádherné taneční kreace najednou. Publikum to po každé z písní ocenilo ohlušujícím potleskem.

Na pódiu se dále představil taneční pár Alžběta a Viktor, děti ze střediska volného času Atlas – Bios v Přerově si pro vystoupení na Hvězdném večeru dokonce připravily speciální skladbu s názvem Narozeninový mix, kterou věnovali Mostům k letošnímu desátému výročí.

V pestrobarevných kostýmech se před zraky tisíců lidí představila také taneční skupina Renáty Šnáblové. Tato formace je již na Mostech známá, letos zde vystupovala pošesté.

Se svým kytaristou Martinem Ledvinou do Přerova zavítal loňský Skokan roku v soutěži Český slavík Marek Ztracený. Ten se hudbě, zpěvu a doprovodu věnuje již od svého dětství. Jeho skladbu Ztrácíš si zpívala celá po strop naplněná hala.

Nejen zpěvem, ale také svou elegancí, šarmem a způsobem vystupování oslnila diváky zpěvačka Helena Zeťová. Ta kromě jiných svých písní zazpívala také již řadu let známý hit Sedmkrát.

Vůbec největší potlesk si těsně před koncem večera vysloužila obměněná kapela Gipsy.cz. Kdo oželel závěrečný ohňostroj, dočkal se i malé autogramiády.

„Zpívalo se mi skvěle, lidi byli perfektní, děti mám rád, takže super. V Přerově nejsem poprvé, vystupoval jsem tady už i s bývalou kapelou,“ prozradil exkluzivně pro Deník zpěvák Radoslav Banga alias Gipsy.

„Budeme zanedlouho hrát na narozeninách Karla Gotta, uvidíme, jestli se někde ukážeme během léta. Každopádně od září bude už náš program trochu plnější,“ řekl plány kapely romský zpěvák, který se s kapelou na výsluní dostal před pěti lety.

Gipsy.cz však za dobu své existence doznalo značných změn, v rámci kterých se mezi úspěšné muzikanty dostal i hranický basista Matěj Černý.

„S Gipsy.cz se mi hraje výborně, jsou to skvělí muzikanti a kamarádi. Tady v Přerově to bylo vlastně naše první vystoupení v této formaci, pokud nepočítám Eurosong, na který jsme se hodně připravovali,“ uvedl muzikant z Hranic.

Hvězdný večer zakončil dětský pěvecký sbor Přerováček s legendární písní Mosty.

JAKÉ BYLY MOSTY V PÁTEK ODPOLEDNE? PODÍVEJTE SE: VIDEO: Mosty už podesáté propojily dva světy