Krásné víkendové počasí vylákalo na slavnostní výlov rybníka Choryně Velká u Hustopeč nad Bečvou stovky lidí. Každoročně jej pořádá Rybářství Haška.

Atraktivní podívaná zaujala děti i dospělé. Na hrázi sledovali, práci rybářů, kterým v sítích uvízly tuny ryb. Na prodej byl tolstolobik, štika, sumec, candát, amur a především kapr. „Jezdíme sem už roky celá rodina a vždycky si nějakou rybu koupíme. Letos jsme si vzali amura a zítra si ho dáme na oběd,“ usmál se Pavel Král.

Divadlo Ventyl v Hranicích působí od roku 2013.
Nová sezona s novou premiérou. Hranické divadlo Ventyl nevypadlo z tempa

Jen málokdo odolal vůni rybích specialit. V nabídce byl smažený kapr, pstruh po mlynářsku, amur na bylinkách, kapří hranolky, candát na bylinkách, sumec na česneku, rybí karbanátek i tatarák na topince.

Pošlete nám svoje fotky, videa, články z výlovů nebo, pokud jste rybáři, tak vaše zajímavé úlovky. Připojte krátký popisek k fotkám, jméno autora a odkud jste a kde se vám mimořádný úlovek podařil. Vaše příspěvky posílejte na adresu ryby@denik.cz. Nezapomeňte na své jméno a připojit můžete také krátký příběh. Rádi vše zveřejníme v našem speciálu o rybách a rybářích.

Banner rybyryby@denik.czZdroj: Jan Lakomý