p>To jsou některé z víkendových událostí zachycené objektivem Přerovského a Hranickéhodeníku.

V galerii u tohoto článku naleznete výběr fotografií ze všech uvedených víkendových akcí. Další fotografie si potom můžete prohlédnout v galeriích u jednotlivých článků.

Kejklíři, středověké dámy v róbách a udatní rytíři na koních prošli v neděli dopoledne ve slavnostním průvodu centrem Přerova. Vyvrcholila tak historická část Svatovavřineckých hodů, které nabídly na nedalekém Horním náměstí také ukázku středověkých řemesel a celou řadu divácky atraktivních vystoupení.

VÍCE:VIDEO: Přerovem prošel historický průvod

„Mám v kapse jeden frank, jsem nejbohatší z bank nad Seinou,“ ozývalo se v sobotu večer ze všech koutů náměstí T.G. Masaryka v Přerově, které zaplnil do posledního místečka koncert rockové legendy – skupiny Olympic.

VÍCE:VIDEO: Olympic v Přerově: tisíce lidí na náměstí

Návštěvníci Dřevo rockfestu 2009 ocenili skvělé výkony Ivana Mládka a jeho Banjo Bandu, které zpestřil svým vystoupením i oblíbený bavič Milan Pitkin.

VÍCE:

Velký golfový turnaj Generali pojišťovna Cup se konal v sobotu 8. srpna na golfovém hřišti v Radíkově. Zúčastnilo se jej 36 hráčů. Více už organizátoři vzhledem ke kapacitě hřiště přijmout nemohli.

VÍCE:Golfový turnaj doplnila akademie pro začátečníky

Studénka - 8. srpna 2008. Pro mnohé datum jako každé jiné. Pro řadu dalších však toto datum bude navždy spjato s železniční tragédií, která se před rokem odehrála ve Studénce. I na den přesně o rok později se vydal vlak Comenius na svou sedmihodinovou pouť z Krakova do Prahy.

VÍCE:Comenius vloni do Hranic nedojel, letos bez problémů