To jsou některé z víkendových událostí zachycené objektivem Hranického deníku.

V galerii u tohoto článku naleznete výběr fotografií ze všech uvedených víkendových akcí. Další fotografie si potom můžete prohlédnout v galeriích u jednotlivých článků.

V zámecké dvoraně se předváděly modelky

S velkým zájmem veřejnosti se v sobotu večer setkala módní přehlídka ve dvoraně hranického zámku. Na přehlídkovém molu, které se táhlo přes celé přízemí, se představily desítky modelek.

Více ZDE

Zámek v Hustopečích zaplavily rozkvetlé jiřiny

Na devadesát exponátů a osm desítek různých druhů a mutací jiřin se sešlo na výstavě v prostorách hustopečského zámku. Do bývalé konírny a dnešní obrazárny přicházeli návštěvníci po oba víkendové dny.

Více ZDE

Pochod lovců mamutů a nové infocentrum zlákaly davy

Důstojnou vstupní bránu má od soboty světově známá archeologická lokalita v Přerově-Předmostí, kterou proslavil nález hromadného hrobu lovců mamutů.

Více ZDE

Přerov vítal parní Šlechtičnu, slavila výročí dráhy

Napínavé čekání a užaslé pohledy dospělých i dětí, když na čtvrté nástupiště přerovského nádraží s funěním dorazila parní lokomotiva 475.101 zvaná Šlechtična.

Více ZDE

Lidé pozorovali opeřence

Na tři desítky návštěvníků přilákala v sobotu exkurze na Tovačovská jezera, která je už tradiční součástí oslav Evropského festivalu ptactva.

Více ZDE

Zubři dali Jestřábům lekci v přesilovkách

První regionální derby v této sezoně bylo k vidění na přerovském zimním stadionu, kam v rámci 6. kola přijel Prostějov. Tomu patřilo v tabulce nelichotivé poslední místo, a ode dna se chtěl odlepit právě na ledě svých velkých rivalů.

Více ZDE