Zahrádka se stala vítězem v anketě O nejlepší předzahrádku, kterou vyhlásil Hranický deník. Soutěže se účastnilo dvacet sedm hranických restaurací a hospod. Vítězný podnik nasbíral 258 hlasů.

„Z vítězství máme opravdu radost. Ze začátku nás vůbec nenapadlo, že vyhrajeme, o to víc jsme byli překvapeni,“ svěřila se číšnice Marta Hudcová.

Té jsme se zeptali, čím si terasa U Kramplů získala přízeň svých hostů?

„Myslím si, že je tady soukromí, navíc máme vzadu salónek s kulečníkem, kde lidé mohou pořádat oslavy a soukromé akce. Na terase je taky navíc dětský koutek. Venkovní posezení u nás funguje od roku 1996,“ pokračovala Marta Hudcová.

Návštěvníci si tak mohou nejen pochutnat na velkém výběru jídel a nápojů, ale zároveň se ukrýt před městským shonem a hluku dopravních prostředků.

Terasa je navíc částečně zastřešená, takže se zde dá posedět i při nepříznivém počasí. „Není to tak dlouho, co jsme začali dělat pravé domácí langoše, které u hostů sklízejí veliký úspěch,“ pokračovala Hudcová.

Podle jejích slov terasa pojme dvacet šest lidí, sousedící salónek okolo dvacet pěti. Kromě toho mohou návštěvníci posedět u baru a sousedních stolů, sledovat televizi či poslouchat hudbu linoucí se z radia.

O hosty se stará personál ve složení jedna číšnice a kuchařka „Jsou tady fajn holky za barem i v kuchyni. Příjemné prostředí a celkově tady vládne veselá atmosféra. Chodívám sem pravidelně, prakticky denně,“ pochvalovala si jedna z návštěvnic kavárny U Kramplů Libuše Blahová.