Diváci se mohou těšit na exhibiční zápas SK Hranice proti týmu známých osobností. Následovat bude souboj týmu starých pánů SK Hranice proti výběru partnerského města Konstancin-Jeziorna.

"Známé osobnosti nejen z fotbalového prostředí, ale také z oblasti společenské nebo kulturní, které se akce zúčastní, budeme postupně zveřejňovat. Už teď je však jasné, že se budou mít fanoušci na co těšit," je přesvědčen předseda SK Hranice Daniel Vitonský.

Hudební hvězdy oslav již organizátoři zveřejnili.

"Věříme, že si každý přijde na své. Přijedou ATMO music s Jakubem Děkanem. Někdo se nejvíc těší na Marka Ztraceného, někdo na Traktor. Myslím, že máme opravdu pro každého něco," vyjmenoval Daniel Vitonský.

Fanoušci momentálně nejslavnější hranické kapely Traktor tak budou mít po dlouhé době příležitost poslechnout si svou oblíbenou skupinu na domácí půdě. Autoři hranické fotbalové hymny vystoupí ve 23 hodin.

Nuda podle organizátorů ale nehrozí po celý den.

"Nezapomínáme ani na nejmenší návštěvníky, pro které budou připraveny zdarma nejrůznější atrakce. Návštěvníci se mohou těšit také na vysokozdvižný jeřáb či půlnoční ohňostroj. Samozřejmě bude připraveno i bohaté občerstvení," zmínil předseda SK Hranice.

Historii místní kopané pak v den oslav připomene výstava, která se přímo do areálu SK přesune ze Staré radnice. Profesionální fotbal se v Hranicích podle dochovaných zmínek začal hrát v roce 1919.