Na podiu se objeví čtyři pohlední muži s perfektně vypracovanou postavou. Tančí v rytmu hudby, kroutí svým pozadím a postupně shazují své svršky.

Sál se dostává do varu. Ženy pískají na prsty, křičí a zvedají se ze židlí. Když ale striptéři své první vystoupení ukončí dřív, než svléknou své růžové trenýrky, ženám tuhne úsměv na tváři a jejich zklamání je na nich víc než patrné.

„No tááák. Jedem. Trenýrky dolů,“ povzbuzuje účinkující sál.

Čtveřice striptérů se po skončení hudby raději rychle odebírá do šatny. To už ale na scénu vstupuje štíhlá a perfektně upravená blondýna. Z omylu však všechny vyvedla světla reflektorů a hrubý hlas ladné blondýny. Ten okamžitě prozradil, že jde o muže v dámských šatech na vysokých podpatkách.

Stud je pryč, ženy hladí nahá těla

Transvestita nejdřív na playback zazpíval a zatančil ve stylu Heleny Vondráčkové. Daleko větší aplaus ale sklidil, když se na podiu rozpovídal. Ženy doslova brečí smíchy, když začne vtipkovat a prokládat to různými erotickými narážkami bez skrupulí. Pak ale začíná nudit.

„Už běž. Chceme vidět něco jiného,“ ozývalo se v zaplněném sále.

Potom už se na podiu střídají striptéři v různých kostýmech, které postupně svlékají a odhazují na zem. Vtom poskromnu oděni muži vcházejí z podia přímo do sálu. Obcházejí ženy, sedají si k nim na klín a nechávají se hladit po celém těle. Všechen stud je pryč. Ženy se dokonce začínají o striptéry dohadovat.

„Támhle k tomu stolu chodí pořád a k nám do zadu nepřijde ani jeden,“ stěžuje si asi čtyřicetiletá žena.

Chtěla vystupovat se striptéry

To jiná divačka sedět v koutě nehodlá. Za striptéry vtrhne sama rovnou na podium, i když ji tam nikdo nezval. Vlní se ve stylu lambády a vyhazuje u toho nohama do vzduchu. A hned se sápe po mikrofonu:

„Ženský jsme tu přece od toho, abysme se bavily. Tak těm chlapům sakra ukažte, že se umíte bavit,“ křičí na celé kolo temperamentní černovláska.

Její suverenity nakonec striptéři využijí k jednomu ze svých vystoupení. Odvážnou ženu usadí na židli umístěnou na podiu a krouží kolem ní v rytmu hudby. Tato žena během představení na sebe vztahuje ještě několikrát pozornost. Jenže účinkujícím už dochází trpělivost.

Muž v dámských šatech jí před celým sálem nadává a z podia ji vykazuje.

„To byl docela extrém. S něčím podobným jsme se snad ještě nikdy nesetkali. Ta paní byla tak aktivní, že nám narušovala celý program. Museli jsme kvůli tomu hodně improvizovat. Už se nedalo nic jiného dělat, než ji dát pořádně najevo, že o její spolupráci skutečně nestojíme,“ řekl o přestávce jeden z účinkující a leader skupiny The Rangers Pavel, který své příjmení nechtěl uvést.

Každá z žen měla svého favorita

Zlatý hřeb večera pro přítomné přichází po přestávce, kdy striptéři konečně zcela odhodili své svršky včetně spodního prádla.

„Je to prostě naše práce, a tak k tomu také přistupujeme. Žádný zvláštní prožitek z odhalování nemáme. Největší odměnou jsou pro nás spokojené divačky, u kterých je patrné, že se dobře baví,“ vysvětlil Pavel.

A jaký ohlas sklidil středeční striptýz v Městském domě u návštěvnic?

„Bylo to naprosto perfektní. Mám náročnou práci, a chci se jednou za čas prostě pobavit. Pojaly jsme to s kamarádkami skutečně jako dámskou jízdu. Dnešní večer pro nás tedy ještě nekončí. Jdeme někam posedět a probrat striptéry, které jsme dnes viděly. Každá z nás máme totiž mezi nimi toho svého favorita,“ svěřila se osmadvacetiletá Jana z Přerova.