Vojta Dyk a B-Side Band dali všem přítomným pocítit, co znamená vyprodat Divadlo Stará střelnice skutečně do posledního místečka. Kdo očekával, že bude na koncertě big bandu sedět, ten se šeredně zmílil. Místa byla na stání a tělo na tělo, což bezpochyby výrazně přispělo k rozjeté atmosféře, kterou si početná skupina hudebníků na pódiu mohla plnými doušky užívat.

Repertoár koncertu tvořily jednak autorské skladby Dyka a kapely, jednak převzaté prověřené hitovky. Fanoušci si tak mohli v Dykově přesném podání vychutnat absolutní klasiku v podobě Feeling Good, párty odvaz s Celebration od Kool & The Gang, nebo nadupanou verzi hitu Mercy zpěvačky Duffy.

Z vlastních písniček se na Staré střelnici dostalo největšího ohlasu singlu Vyhorlat, který svým lehtivých tématem dává vzpomenout na Dykovo působení v kapele Nightwork.

Právě rozpor mezi dvěmi Dykovými polohami, tou první, kdy máme co dočinění s technicky možná nejlepším českým zpěvákem zpívajícím swingové poklady, a tou druhou, kdy víme, že se jedná o toho potrhlého týpka v Teplácích, se večer opět projevil.

Nesklouznout totiž od hravé radosti k tak trochu lacinému humoru se totiž Dykovy úplně stoprocentně nepodařilo. Zatímco komediální výstup s legendárním školním zpěvníkem Já písnička, tak byl zcela odzbrojující, opičí skřeky, ke kterým hecoval mužskou část publika, už patřily někam jinam.

Ať už si o tom ale každý myslí, co chce, faktem zůstavá, že lidé se bavili královsky. A to je pro Vojtu Dyka klíčové. V Hranicích se zkrátka zastavil zpěvák, který chce být spíše než nejlepším umělcem, nejlepším showmanem. A showman je skutečně skvělý.